אם יש לכם רכב, שעדיין נוסע ואתם מחפשים דרך פשוטה ונוחה למכור אותו, ללא כאבי ראש, ללא בזבוז זמן ובלי הרבה התעסקות, הגעתם לכתובת הנכונה. חברת שלמה ביל קונה רכבים לנסיעה בכפר דניאל ואנו נשמח להגיע אליכם לבדוק את הרכב ולתת לכם הצעת מחיר הוגנת עבורו. חברת שלמה ביל מאוד מנוסה בתחום קניית רכבים למכירה והיא יכולה להציע לכם פתרונות מאוד מועילים ולהפוך עבורכם את תהליך המכירה להרבה יותר משתלם ופשוט. 

פרסמתם ולא מצאתם קונים? גם בשביל זה אנחנו כאן


תליתם שלט על הרכב, פרסמתם באינטרנט ובכל הצינורות המקובלים ולא הצלחתם למצוא אפילו קונה אחד רציני לרכב שלכם? אינכם לבד, אלו מקרים נפוצים, במיוחד כאשר מדובר ברכב ישן שאין לו הרבה ביקוש. גם במקרה כזה אתם בהחלט יכולים ליצור אתנו קשר, רוב הסיכויים שאנו נהיה מעוניינים בקניית הרכב. בכך יכולים לחסוך לכם את הטרחה ולמנוע מכם להמשיך ולשלם על הרכב כאשר הוא נמצא בחזקתכם. שירות קונה רכבים למכירה הוא בדיוק הפתרון שחיפשתם, בעזרתו תוכלו לחסוך זמן יקר ועלויות נלוות כמו תשלום טסטים, ביטוח וטיפולים לרכב. 

אז אם עוד לא מצאתם קונה לרכב בכפר דניאל ואתם מעוניינים למכור את הרכב כמה שיותר מהר ולא להמשיך לשלם עליו, צרו אתנו קשר. אנו נגיע אליכם בזמן הנוח לכם ביותר, נבדוק את הרכב וניתן לכם הצעת מחיר.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל