הרכב שלכם נוסע, הוא במצב טוב יחסית אולי רק טיפה ישן וצבר קצת קילומטרז', ובכל זאת אתם לא מצליחים למכור אותו. אנשים מתקשרים, יש כאלו שאפילו מגיעים לראות את הרכב, עושים סיבוב, אבל ממשיכים הלאה מבלי לתת הצעת מחיר. בינתיים הימים חולפים ואתם לא מתקדמים לשום מקום. אתם חולמים כבר להמשיך הלאה ולהשתמש בכסף שתקבלו מהרכב למטרות שונות, בין אם לקניית רכב אחר או כל מטרה אחרת, אבל כרגע אתם תקועים ולא יודעים מה לעשות. 

 

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, עם הפתרון המושלם לרכב שלכם!


חברת שלמה ביל מספקת פתרונות מידיים לבעלי רכבים ובין שירותיה קניית רכבים לנסיעה בנס ציונה. החברה קונה רכבים לנסיעה בנס ציונה, כך שאם שם הרכב שלכם נמצא פשוט צרו אתנו קשר ואנו נגיע אליכם, נבדוק את הרכב ונבצע עסקה מהירה. בלי כאבי ראש, בלי בדיקות וטרטורים הלוך ושוב, אנו נקנה את הרכב במצבו וניתן הצעת מחיר בהתאם. אתם תוכלו להמשיך הלאה עם כל התוכניות שלכם במינימום התעסקות. אינכם צריכים לבזבז את הזמן שלכם ולחכות לקונה, כי הרבה יותר פשוט להתקשר אלינו ולקבל את העסקה שלה חיכיתם. 

אז אם אתם רוצים לקבל את המחיר המקסימלי על הרכב שלכם, לחסוך מעצמכם את כל ההתעסקות הכרוכה במכירת הרכב ולעבור לשלב הבא כמה שיותר מהר, צרו אתנו קשר ואנו נגיע בהקדם האפשרי ישירות אליכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית!

 

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל