כאשר רוצים למכור מכונית, נקלעים לא פעם לתוך תהליך לא פשוט בעליל. הקונים הפוטנציאלים בעלי דרישות רבות לפני שהם מתחייבים לקנייה, מה שעלול להקשות על התהליך. לכן זה לא מפתיע שבעלי רכבים רבים פונים לחברה שקונה רכבים לנסיעה בשרון, מקצרים תהליכים ומוכרים את הרכב שלהם בלב שקט ותמורת סכום הוגן.

 

תהליך מכירה קל ומהיר, בדיוק כפי שרציתם!


אם אתם מעוניינים למכור את הרכב שלכם, אינכם חייבים לרוץ למוסך הקרוב, לבצע תיקונים ולוודא שהרכב שלכם נמצא ברף הגבוה. תוכלו למכור אותו בדיוק כמו שהוא לחברת שלמה ביל ולזכות לראש שקט. באמצעות השירותים שלנו בתחום קניית רכבים לנסיעה אתם חוסכים מעצמכם המון בלגן, זוכים למחיר הוגן על הרכב ונמנעים מכל התיקונים, כאבי הראש והתהליכים הנלווים.

 

שירותים בפריסה ארצית


חברת שלמה ביל קונה רכבים לנסיעה בשרון ובכל הארץ, ואנו נמצאים במרחק של שיחת טלפון אחת מכם. כמובן שכמו בכל מכירת רכב, יש להעביר את הבעלות אלינו, אך בניגוד לקונים "רגילים" אנו נקנה מכם את כל סוגי הרכבים, גם כאלו שמצבם אינו בשיא.

 

קניית רכבים לנסיעה – למי זה מתאים?


שירותי קניית רכבים מתאימים לסוגים שונים של אנשים החל באנשים שרוצים למכור את הרכב במהירות כי זקוקים למזומן ועד בעלי רכבים שפשוט רוצים להימנע מסיכונים ולמכור את הרכב לחברה בעלת מוניטין עם גב רחב שמציעה פתרונות מגוונים עבורם.

אנו בשלמה ביל כאן עבורכם עם שירותי קניית רכבים בפריסה ארצית ונשמח להגיע ישירות אליכם ולספק מענה מיטבי גם לרכב שלכם!

צור קשר

052-2250694  

צור קשר    ביקורות

    4.7
    30 ביקורות בגוגל
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?