קונה רכבים לפירוק באשקלון- העיר התנכי"ת


המנהל המקומי קבע מושגים שונים אשר משמשים לצורך מינוח והגדרה. אחד המושגים הינו "מחוז" המורכב ממספר אזורים קטנים יותר שהן מכונות על ידי המנהל המקומי כ"נפות".


כך שמספר נפות בעצם מרכיבות מחוז. מחוז הינו אחד מתוך המחוזות שחולקו בחלוקה ניהולית את ארץ ישראל. אחד מהמחוזות הינו מחוז הדרום.


אשקלון היא עיר במחוז דרום, היא שוכנת במישור החוף הדרומי ונושקת בגבולה לים התיכון. אשקלון מוזכרת כבר בתקופת התנ"ך, ניתן למצוא אזכורים שונים שלה כאשר אחד מהם הוא מספר יהושע.


באשקלון ישנם שלושה אזורי תעשייה שונים. הראשון ביניהם הינו הדרומי, כמו כן יש את אזור התעשייה הצפוני וכן את אזור התעשייה גבעת ציון.


ניתן למצוא שם את מתקן ההתפלה, תחנת הרכבת וכן קניונים שונים כאשר הידועים מביניהם הם: קניון חוצות, פאוור סנטר וכן עוד נוספים.


 קונה רכבים לפירוק באשקלון- כך תרוויח


קונה רכבים לפירוק באשקלון יקנה מתושבי העיר והסביבה את רכבם. במידה והינך שואל את עצמך מה הקריטריונים בהם צריך לעמוד רכב ישן כדי שיהיה "ראוי" לעסקה שכזו,


תוכל באמצעות שיחה טלפונית קצרה לברר פרטים על הקריטריונים בקלות ובמהירות. קונה רכבים לפירוק באשקלון יקנה מבעל הרכב הישן את רכבו וישלם עבור הרכב בהתאם למחירון אותו קבע משרד התחבורה, במזומן.


רכב המיועד לפירוק הוא רכב שלרוב, בעליו לא ימצאו לו קונה. מדובר ברכב ישן שהתחזוקה שלו מגוחכת ואבסורדית ביחס לתפוקה שאותו רכב מייצר.


במקום שהרכב ישרת את בעליו, הבעל נאלץ לשרת את הרכב. על כן, מדובר בפיתרון מעולה לבעל הרכב הישן.

צור קשר

052-2250694  

צור קשר    ביקורות

    4.7
    30 ביקורות בגוגל
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?