לרכב שלנו יש משמעות גדולה בחיינו, ולא פעם הוא הרבה מעבר לכלי תחבורה ממונע. אך כמו כל דבר, יגיע שלב בו הרכב יתקלקל, יתיישן, יצבור בלאי, יספוג נזק גדול או בשורה התחתונה, אחזקתו תהפוך ללא משתלמת כלכלית. כשמגיעים לשלב שכבר אין טעם להחזיק את הרכב ויודעים שרגע הפרידה הגיע, כדאי מאוד לשקול את האפשרות של עזרה משירות קונה רכבים לפירוק ביהוד.

 

מהו פירוק רכבים?


זה לא כל כך פשוט להיפרד מהרכב שהיה חלק נכבד מחייכם במשך שנים רבות ושירת אתכם נאמנה. אבל לא תמיד יש ברירה ופירוק זו האפשרות הטובה ביותר עבורכם ועבור הרכב שלכם. תתנחמו בכך שבאמצעות פירוק רכבים חלקיו ישמשו רכבים אחרים והברזל ימוחזר ויעשה בו שימוש מחודש. כדי לדעת מה כולל התהליך אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נשמח ללוות אתכם לאורך השלבים השונים.

 

נשמע מעניין, כיצד מתקדמים?


לאחר שהשלמתם עם רוע הגזירה זה הזמן לטלפן אלינו. חברת שלמה ביל קונה רכבים לפירוק ביהוד ונוכל להגיע אליכם כדי לבחון את האפשרות של רכישת הרכב. רגע לפני הקנייה עצמה עליכם לבטל את הרישיון של הרכב במשרד הרישוי כדי להוריד אותו מהכביש. תוכלו לעשות זאת בעצמכם או עם מיופה כוח מטעמכם. לאחר הרכישה אנו נעביר את הרכב לפירוק, חלקיו השונים ימכרו והברזל יעבור לגריטה.

מפירוק רכבים כולם מרוויחים וכדי שהתהליך יתנהל על הצד הטוב ביותר מומלץ לפנות אלינו, חברה מקצועית ואמינה בתחום שמכירה את העבודה ויכולה ללוות אתכם לאורך התהליך. נשמח לעמוד לרשותכם!

צור קשר

052-2250694  

צור קשר    ביקורות

    4.7
    30 ביקורות בגוגל
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?