להבין שהרכב שכל כך אהבנו וטיפחנו כבר אינו כשיר לנסיעה זהו רגע מאוד עצוב. אך למרות כל הרגעים הטובים שחלקתם יחד, במצבים כאלו מוטב להגיע להחלטה מהירה ולמכור את הרכב לפירוק, שכן כל עיכוב עלול לעלות לכם ביוקר בקנסות ותשלומים כאלו ואחרים. אנו בשלמה ביל הופכים את ההחלטה שלכם לפשוטה יותר עם שירות קניית רכבים עד הבית בו אנו מגיעים אליכם ובוחנים את האפשרות של קניית הרכב בזמן הנוח לכם ביותר.

 

פירוק רכבים מעולם לא היה פשוט יותר


אם שמעתם על שירות קונה רכבים לפירוק בקרית אונו, אך אף פעם לא בדקתם את הנושא לעומק, זה הזמן. מדובר בתהליך מאוד פשוט שאינו דורש מכם הרבה: כל שעליכם לעשות הוא לבטל את רישיון הרכב במשרד הרישוי וליצור עמנו קשר. אנו כבר נעשה את כל השאר. באמצעות השירותים שלנו אתם חוסכים לעצמכם המון כאבי ראש, התעסקות וגם הוצאה כלכלית: אינכם צריכים יותר לשלם על הרכב.

 

למי השירות המתאים?


אם הרכב שלכם עבר תאונה והחלקים היקרים ביותר שלו נפגעו כך שלא משתלם לכם לתקן אותו, אם הרכב ישן ואינו עומד בסטנדרטים של בטיחות וידידותיות לסביבה, אם אינכם רוצים לחדש את הטסט של הרכב או שהרכב האהוב פשוט שבק ולא משתלם להקים אותו לתחיה, כל אלו ועוד הן סיבות ליצור עמנו קשר ואנו נגיע מיד.

אינכם צריכים להשאיר את הרכב הישן לעמוד בחניה ולהעלות אבק. חברת שלמה ביל קונה רכבים לפירוק בקרית אונו ונשמח להגיע אליכם ישירות, לבדוק את הרכב ולתת הצעת מחיר עבורו!

צור קשר

052-2250694  

צור קשר    ביקורות

    4.7
    30 ביקורות בגוגל
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?