רכבים ישנים, לא בטיחותיים ומזהמים או רכבים שעברו תאונה צריכים לרדת מהכביש. אולם לא תמיד לבעלי הרכב קל להגיע להחלטה או שהם אינם יודעים מה לעשות עם הרכב התקול. כתוצאה מכך הם משאירים אותו חונה בחניה או בצד הדרך. החלטה כזו עלולה לעלות לכם ביוקר. לא פעם רשויות שונות מחליטות לקנוס רכבים שאינם בשימוש. במקום להמשיך לשלם על הרכב, שברור לכל שכבר לא משתלם כלכלית להחזיק אותו, כדאי לכם לחשוב על אפשרות אחרת שעומדת לרשותכם והיא לפנות לחברה שקונה רכבים.

 

שירות קניית רכבים בפריסה ארצית


חברת שלמה ביל - קונה רכבים לפירוק בראש העין - פועלת בתחום הרכב כבר שנים רבות. במסגרת השירות אנו מגיעים אליכם לראש העין, קונים את הרכב וחלקיו השונים נמכרים כחלקי חילוף בעוד ששאר הרכב נמכר לברזל. פתרון זה בעל ערך סביבתי כי כך נעשה שימוש חוזר בכל חלקי הרכב הישן והוא לא יפגע באיכות הסביבה יותר. הסכום שתקבלו עבור הרכב שלכם הוא נקודת פתיחה עבר קניית רכב חדש, או כל מטרה אחרת שתרצו להציב לעצמכם.

 

התנהלות מול משרד הרישוי חלק בלתי נפרד מהתהליך


אחת הפעולות שעליכם לבצע כדי לאפשר את מכירת הרכב היא לבטל את רישיון הרכב במשרד התחבורה. בפעולה זו אתם למעשה מורידים את הרכב מהכביש ומונעים מאחרים את האפשרות לעשות בו ובמספר הרישוי שלו שימוש לא חוקי. זה אינו תהליך מורכב וכדי שיעבור בהצלחה אנו נשמח להנחות אתכם ולייעץ בנושא.

שלמה ביל קונה רכבים לפירוק בראש העין ובכל הארץ. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם את הפתרון שאתם מחפשים!

צור קשר

052-2250694  

צור קשר    ביקורות

    4.7
    30 ביקורות בגוגל
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?