אם אתם רוצים למכור את המכונית הישנה שלכם לפירוק, עליכם למצוא חברה שמציעה שירות של קניית רכבים. כאשר גרים ברמת הגולן, זה עשוי להיות מעט מאתגר, לכן חברה מקצועית שמציעה שירותים בפריסה ארצית בהחלט יכולה לספק מענה הולם. חברת שלמה ביל קונה רכבים לפירוק ברמת הגולן ונמצאת במרחק שיחת טלפון אחת מכם, לא יותר.

 

מה היתרונות של מכירת הרכב לפירוק?


מכירת רכבים לפירוק זו אחת האופציות שעומדות לרשותכם, אופציה שמציעה כמה וכמה יתרונות:

 

 • מכירה מידית ובטוחה – ללא מיקוח, פרסום או התמודדות עם טלפונים מקונים פוטנציאליים. החברה מגיעה אליכם ישירות, בודקת את הרכב, נותנת הצעת מחיר ואתם תוכלו למכור את הרכב במקום.


 

 • הצעה הוגנת – הצעת המחיר שתקבלו על הרכב תהיה הוגנת ומותאמת למקובל בשוק ולמצבו של הרכב. אנו נשלח אליכם צוות ייעודי ובעל ניסיון שיודע דבר או שניים על מכוניות והוא ייתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית.


 

 • תהליך פשוט וקל – התהליך של מכירת רכב לפירוק הוא פשוט וקל, הוא אומנם דורש מכם לעדכן את משרד הרישוי שאתם מורידים את הרכב מהכביש כדי שלא יהיו בעיות בעתיד, אבל אנו כאן ללוות אתכם לאורך התהליך.


לעיתים פירוק הוא פשוט הפתרון המושלם. חברת שלמה ביל קונה רכבים לפירוק ברמת הגולן ולה מגוון פתרונות לבעלי רכבים. צרו עמנו קשר ואנו נשלח אליכם את צוות המומחים שלנו עם הפתרון הטוב ביותר עבור הרכב שלכם.

צור קשר

052-2250694  

צור קשר  ביקורות

  4.7
  30 ביקורות בגוגל
  WhatsApp איך אפשר לעזור ?