קניית רכבים בצפון

הרכב שלכם נתקע באזור הצפון? אתם גרים בצפון ומעוניינים למכור את הרכב הישן שלכם? חברת שלמה ביל מתמחה בקניית רכבים ומציעה לכם שירותי קניית רכבים בצפון עם מחירים אטרקטיביים עבור הרכב שלכם, כל רכב, בכל מצב ומכל סוג!

 

כל הסיבות לבחור בנו


שלמה ביל זו אחת החברות המובילות בארץ בתחום קניית רכבים. החברה מעניקה שירותי גרר בפריסה ארצית ויכולה להגיע אליכם באופן ישיר ובמהירות מרבית על מנת לאסוף את הרכב. אנו לא הולכים סחור סחור ולא מבזבזים את הזמן שלכם. ברגע שאתם מטלפנים אלינו אנו נשלח אליכם נציגות, נבצע בדיקה לרכב וניתן הצעת מחיר רלוונטית.

 

אנו מספקים שירותי קניית רכבים מכל הסוגים:


רכבים מושבתים, רכבים ישנים, רכבים שירדו מהכביש, רכבים שעברו תאונה, רכבים מעוקלים, רכבים ללא טסט, רכבים לגריטה והרשימה עוד ארוכה. התשלום יתבצע במעמד הרכישה והשירות אדיב, מקצועי ומהיר. אצלנו תמצאו מבחר גדול של פתרונות מכל הסוגים עבור הרכב, כך שלא תצטרכו להשקיע זמן יקר בניסיונות מכירת הרכב שלכם, אנו כאן כדי לקצר לכם תהליכים במידה משמעותית וללא פשרות.

נשמח לעמוד לרשותכם עם שירותי קניית רכבים בצפון. כדי לקבל את הפתרון האופטימלי לרכב שלכם כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר ואנו נגיע אליכם במהירות המרבית.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל