שירותי גרירה – גרר 24 שעות

שירותי גרר 7\24- שלמה ביל

גרר 24 שעות – זמין בכל עת

בעל רכב הנתקע עם רכבו עקב תאונת דרכים, תקלה מכאנית, מחסור בדלק או במקרים אחרים, יזדקק לגרירת רכבו. חברת גרר טובה תהיה זמינה ללקוחותיה הקיימים והפוטנציאלים בכל עת, ותספק שירותי גרר 24 שעות ביממה. הדבר חשוב ביותר, כיוון שכאשר נתקעים עם כלי הרכב בלילה, במקום מרכזי, ובמיוחד במקום שומם, אי אפשר לחכות לשירותי הגרירה בבוקר. חברה המספקת שירותי גרירה 24 שעות ביממה תהיה לרוב בעלת סניפים בכל רחבי הארץ, וכך תוכל להגיע לכל לקוח במהירות האפשרית.

גרר 24/7 – חברות הביטוח והגרר

ניתן להזמין שירותי גרר באופן פרטי, או לקבל כיסוי לשירותי הגרר מחברות הביטוח במקרים רבים. חברת הביטוח לא תכסה גרירה כאשר יש אפשרות לתקן את הרכב במקום ולהסיעו למוסך, וגם לא תכסה גרירה בעקבות תקלה שנגרמה עקב טיפול לא מקצועי ברכב. לעיתים יש צורך ברכב מיוחד עבור גרירה, כגון כננת מכנית או חשמלית, רכב 4 וכדומה. חברת הביטוח עשויה לכסות רק גרירה המצריכה את ציוד הגרר התקני והרגיל. חברת הגרר עשויה להציע שירותים נוספים מלבד גרירה וחילוץ, לדוגמה, אספקת רכב חלופי עד לתיקון הרכב; הסעת הלקוח למחוז חפצו לאחר הגרירה; אחסון הרכב בלילה או בזמנים בהם המוסך סגור; אספקת רדיו והתקנתו במקום מכשיר הנגנב מהלקוח, ועוד.

גרר אמור לספק את שירותיו 24 שעות ביממה כדי לתת את המענה האולטמטיבי ללקוחות.

מה החשיבות של שירות גרירה 24 שעות ביממה?

נסיעה בדרכים, בין אם היא קצרה או ארוכה, דורשת מכם להיות מוכנים לכל מיני מצבי חירום שנקרים בדרך. שירותי גרירה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע מעניקים לכם שקט נפשי ומציעים לכם המון יתרונות. ביניהם:

  • זמינות בכל שעה – תקלות ותאונות יכולות להתרחש בכל זמן ובכל מקום. שירותי גרר 24 שעות ביממה יגיעו לעזור לכם בכל שעה ביום. גם אם הרכב התקלקל בחצות וגם אם באמצע הלילה, יהיה מי שיגיע אליכם.
  • תגובה מהירה – כאשר חברת הגרירה מציעה שירותי חירום שזמינים סביב השעון, זמן התגובה שלה לרוב זריז יותר. כך שאתם יכולים להתקשר אליהם והעזרה תצא אליכם כמה שיותר מהר.
  • ציוד מקצועי – חברת הגרירה ערוכה לספק לכם שירות ולכן מחזיקה בצוות מיומן ובכל הציוד הדרוש על מנת לספק לכם מענה ברמה הגבוהה ביותר. לא משנה עם איזה רכב תיתקעו, חברת הגרירה יכולה לספק את השירות המתאים.
  • שירותים בפריסה ארצית – שירותי גרר 24 שעות ביממה זמינים עבורכם בכל מקום בו אתם נמצאים. כך שגם אם נתקעתם במקום נטוש, או בישוב מבודד צוות מקצועי יגיע אליכם במהירות המרבית.
  • חניית לילה – כאשר צריך לגרור את הרכב שלכם בלילה, לא תמיד יהיה אפשר לשנע אותו למוסך. לכן חברות גרירה מספקות שירותי חניית לילה, עד לזמן שהמוסך יפתח ובכך מספקת מענה רחב ומקיף.

מומלץ! לשמור ברשימת אנשי הקשר את פרטי הגרר

גם אם אתם מטפלים ברכב באופן תדיר, לא מחמיצים אף ביקור במוסך ועושים הכל לפי הספר, לפעמים כל אמצעי המניעה והזהירות שתנקטו לא ישנו את העובדה שהרכב פשוט לא מניע, ולא ימנעו אירועים בלתי צפויים כמו תאונה. בין אם יש לכם פוליסת ביטוח ובין אם אתם מזמינים שירותי גרר באופן פרטי, חשוב שמספר הטלפון של חברת הגרירה יהיה שמור אצלכם בטלפון כדי שתוכלו להתקשר אליה ישירות במקרה חירום. כמו כן אם רכשתם פוליסת ביטוח הכוללת שירותי גרירה, מומלץ שתשריינו את מספר הטלפון של החברה מראש, ולא תחכו למקרה חירום.

עשו שיעורי בית על שירותי הגרירה האפשריים, רצוי בהקדם

אם אין לכם פוליסת ביטוח הכוללת שירותי גרירה, כדאי שתהיו מוכנים וערוכים עם מספר טלפון של חברת גרירה שאתם סומכים עליה, כך שאם תתקעו בצד הרכב, לא תאלצו להתקשר לברירת מחדל. עשו בדיקות כשיש לכם רגע של פנאי, תבדקו מחירים, תנסו להתרשם מהצוות המקצועי, תבררו מה כוללים שירותי גרר 24 שעות ביממה ובחרו בחברה שאתם סומכים עליה שתעזור לכם בעת צרה. אם תכירו את האפשרויות שעומדות לרשותכם ותעשו את כל הבדיקות לפני שהרכב שלכם נתקע, תוכלו להבטיח שתקבלו את השירות הטוב והמקצועי ביותר, תהיו שקטים ובטוחים שאף אחד לא מנסה לנצל את המצוקה שלכם ותוכלו לצאת לדרכים בראש כמה שיותר שקט!

שברולט סיטרואן מרצדס
שברולט רנו סיטרואן מרצדס

 

לקסוס דייהטסו וולוו ג׳יפ
לקסוס דייהטסו וולוו ג׳יפ

האזורים בהם ניתן השירות

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?