המדריך לבחירת וו גרירה

המדריך לבחירת וו גרירה

במידה ואתם מעוניינים לחבר נגררים לכלי הרכב שלכם, עליכם לזכור שלפני הכל – אתם צריכים לחבר וו גרירה לכלי רכב. וו הגרירה, היא החוליה המקשרת בין הרכב שלכם לבין הנגרר. לבחירת הוו, יש השפעה מכרעת על חווית הנהיגה שלכם, לא פחות מאשר בחירת הנגרר עצמו. וו איכותית תאפשר לכם נסיעה חלקה ונטולת תקלות, וכמובן נסיעה שמעל לכל תהיה בטיחותית. עם זאת, איך תדעו לבחור את הוו המתאימה, מה ההשפעות של הוו על הרכב, ומה ההבדל בכלל בין סוגי הווים השונים? בעבור גוררים או קונה רכבים לפירוק, יש במאמר זה כמה עצות וטיפים.

כך תבחרו את הוו מתאים

  • מקורי או חלופי – חלק מהאנשים חושבים שאם הם צריכים לבחור וו גרירה, עליהם לבחור אך ורק וו מקורי. כלומר, וו אשר יוצר מטעם יצרן הרכב. אולם, ההתמקדות שלכם לא צריכה להיותדווקא בוו עצמו, אלא יותר בשיטת ההתקנה שלו. כלומר – לכל יצרן רכב יש הוראות ברורות בנוגע להתקנת וו הגרירה ברכב. לא פעם, אפשר למצוא ווים תחליפיים במחירים מעולים. אולם אל תטעו – יש להקפיד ולשים לב שהגורם המקצועי שאליו פניתם, יחבר ויתקין את הוו לפי ההוראות המדויקות של היצרן, לא משנה באיזה רכב מדובר. רק כך תבטיחו לעצמכם נסיעה בטיחותית. כך גם יודעים היכן בכלל מתקינים את הוו – הכל לפי ההוראות המדויקות של היצרן.
  • השפעת הוו על הרכב – חשוב מאד להכיר את ההשפעות של התקנת וו גרירה על הרכב עצמו. ראשית, הרכב נעשה מעט יותר ארוך, ומדובר על תוספת של כמה סנטימטרים.הדבר רלוונטי בעיקר במידה ואתם גרים באזורים צפופים, בהם חניה היא דבר בעייתי. במקרים הלו יש דווקא פתרון. כל עוד לא מחוברים נגררים לרכב, אפשר בהחלט שהוו עצמו יהיה סמוי מן העין, והוא יישלף רק בעת הצורך. אם אתם מעוניינים בפתרון הנ"ל, יש לציין זאת בפני הגורם שמתקין לכם את הוו – שכן יש ווים קבועים ויש ווים נשלפים.
  • צריכת דלק – יש לקחת בחשבון, כי במידה ואתם מחברים וו גרירה לרכב, הרי שזה משפיע על צריכת הדלק שלכם. הוו לבדו אמנם לא מכביד על הרכב יותר מידי, אבל כמובן שאם אתם מחברים נגררים לכלי הרכב- צריכת הדלק תעלה באופן משמעותי. למרות זאת, עדיין צריכת הדלק של רכב עם נגרר, היאנמוכה בהשוואה לצריכת הדלק של כלי רכב מסחריים.
  • חיבור למערכת החשמל – כאשר מתקינים את וו הגרירה לרכבכם, שימו לב שמהוו יש גם חיבור למערכת החשמל של הרכב. מדוע זה חשוב? כאשר מחברים נגררים לכלי הרכב דרך הוו, הם אמורים להתחבר גם למערכת החשמל של הרכב. כך, במידה ותנהגו ברכב בשעות הערב – יהיו לנגרר אורות אזהרה ואיתות, שיאפשרו לכם להתנהל בבטיחות על הכביש.

פונים רק למקום מקצועי

הכלל החשוב ביותר בנוגע לבחירת ווי גרירה ונגררים, הוא הכלל המקצועי. כלומר, עליכם לפנות אך ורק למקום מקצועי, מורשה מטעם משרד התחבורה להתקנת נגררים וווי גרירה, בכדי שאתם תקבלו פתרון מעולה ואיכותי.

המידע באדיבות ש.א.ל נגררים לרכב.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?