מגרש רכב יד שניה

מגרש רכבים יד 2

מגרש רכב יד שניה

רכישת רכב בישראל הינה אחת העסקאות המשמעותיות ביותר שמנהל האזרח הממוצע בימי חייו. בעקבות נטל המס הגבוה המוטל על מכוניות חדשות, משתלם הרבה יותר בישראל לקנות רכב משומש. רבים נרתעים ממסע התלאות בדרך לרכישת מכונית כזו הכולל איתור מועמדות פוטנציאליות, בדיקת הנבחרות שבהן במכוני רישוי בעלויות גבוהות ומו"מ מייגע עם כל מיני טיפוסים מפוקפקים ולא צפויים. את כל אלה ניתן לפתור על ידי ביצוע הרכישה בפעם אחת על ידי מגרש רכב.

מה יתרונות הקניה ב -מגרש רכב יד שניה?

מגרש רכב מאגד בתוכו מגוון רחב של סוגים ושנתונים של מכוניות. ניתן להתאים שם רכב לכל כיס ולכל דרישה, כמו למשל הנאמנות האישית הידועה אצל ישראלים רבים ליצרן מסוים. מגרש רכב יד שניה הוא תצוגה מגוונת יותר מכל שיטת קנייה אחרת ומאפשר בכך השלמת תהליכי האיתור, בחירה, בדיקה ומו"מ, באותו יום. לעיתים ניתן למצוא מגרש רכב ובו יש לכל מכונית המוצעת למכירה, טופס בדיקה עדכני החוסך לקונה מאות שקלים וטרחה רבה.

לתשומת לב במגרש רכב יד שניה !

למרות האמינות והשירות העדיפים והזולים שמוגשים לנו כלקוחות מגרש רכב הרי שגם במגרש רכב יד שנייה יש לשים לב לנושאים חשובים שעלולים להעיב על כדאיות העסקה. יש לבדוק שהמקום נראה מהוגן ומסודר כי לא כל מגרש רכב הוא כזה. הבעלים צריך להראות מבין מקצועית ברכב ולא רק סוחר המתמחה בביצוע עסקאות. טופס הבדיקה אם יש כזה חייב להיות עדכני וכמובן להלום את מראה הרכב.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?