קונה רכבים במחיר הוגן

איך מוכרים רכב לפירוק? מה השלבים? באיזה שלב מקבלים הצעת המחיר לרכב? מה ההבדל בין פירוק הרכב לברזל לבין פירוק כללי? וכיצד נוכל לדעת שהצעת המחיר שקיבלנו באמת הוגנת?

מכירת רכב לפירוק זו אפשרות אטרקטיבית מבחינות רבות, במיוחד כאשר מדובר ברכב ישן ולא בטיחותי או ברכב שבין כה וכה ירד מהכביש ולא נמצא בשימוש. אם בעבר היה ניתן לעשות זאת במסגרת תכנית גריטה ממשלתית, כיום תכנית זו אינה פועלת. אך עדיין ניתן למכור רכבים לפירוק במסגרת פרטית ולקבל עבורם תגמול כספי. איך עושים זאת ומה כולל התהליך? כל הפרטים לפניכם.

איך מוכרים רכב לפירוק?

אם החלטתם למכור את הרכב שלכם לפירוק יש כמה שלבים שיהיה עליכם לעבור והם:

  • ביטול רישיון הרכב – כדי למכור את הרכב לפירוק יהיה עליכם קודם כל לגשת למשרד הרישוי ולהגיש בקשה לביטול הרישום של הרכב במאגרי הרישוי. אם אינכם יכולים להגיע בעצמכם תוכלו לשלוח מיופה כוח מטעמכם עם אישור חתום ורישיון הרכב. קחו בחשבון שמכאן אין דרך חזרה ולאחר שהרישיון בוטל לא ניתן לחדשו.
  • יצירת קשר עם שלמה ביל – השלב הבא הוא להתקשר אלינו ולומר שברצונכם למכור את הרכב לפירוק. מדובר באופציה הפשוטה והנוחה ביותר ביחס לכל האחרות, אנו נשמח לספק פרטים, להגיש הצעת מחיר ולסגור עסקה מהירה.
  • נציג מגיע אליכם – לאחר קבלת שיחת טלפון מכם נציגים מטעמנו יגיעו אליכם כדי לבחון את הרכב ולספק הצעת מחיר. קחו בחשבון שאנו קונים גם רכבים תקולים שאינם נוסעים.
  • הצעת המחיר – לאחר שבחנו את הרכב תקבלו הצעת מחיר. הצעת המחיר נקבעת בהתאם לקריטריונים כמו סוג הרכב ושנת הייצור שלו, כאשר אנו פועלים על פי קריטריונים קבועים מראש של מחירון רכבים לפירוק.
  • תשלום והעברת הרכב למגרש רכב – לאחר הסכמה על מכירת הרכב אנו נעביר לכם תשלום עבורו כמוסכם במעמד הרכישה ונגרור את הרכב למגרש רכב שמבצע פירוק. חלקיו התקינים של הרכב ישמשו כחלקי חילוף בתעשיית הרכב, וחלקים אחרים ילכו למחזור.

מה ההבדל בין פירוק הרכב לברזל לבין פירוק כללי?

רכבים שנקנו לפירוק משמשים לשתי מטרות עיקריות: מחזור ברזל או חלקי חילוף לרכבים. כאשר הרכב נמכר למחזור ברזל נעשה שימוש בחומר הגלם של הרכב, כלומר הברזל עצמו. הברזל נמכר למרכזי מחזור שעושים בו שימוש חוזר בדרכים כאלו ואחרות. כאשר הרכב נמכר לקונה רכבים בעבור חלקי חילוף, חלקי החילוף שלו נמכרים למוסכים, במיוחד החלקים התקינים, ונעשה בהם שימוש ברכבים מאותו סוג או ברכבים דומים. כמו כן ישנם חלקים שעוברים שיפוץ ואז נמכרים.

איך יודעים שהמחיר אכן הוגן?

חברות רכב מקצועיות ואמינות עובדות במקביל למחירון רכבים לפירוק. מחירון זה מגדיר מחירים קבועים מראש עבור רכבים בהתאם לסוג הרכב, שנת הייצור שלו, מצבו ועוד. לכן אם תרצו לדעת אם הצעת המחיר שקיבלתם באמת הוגנת, כל שעליכם לעשות הוא לבדוק את המחירון. הצעת המחיר תגיע לרוב לאחר בדיקת הרכב, והתשלום יינתן במזומן במעמד הרכישה. 

בחברת שלמה ביל אנו מספקים פתרונות לכל סוגי הרכב, ביניהם קניית רכבים לפירוק במחיר הוגן. אם ברצונכם למכור רכב לפירוק ואינכם בטוחים מה עליכם לעשות, צרו עמנו קשר ונשמח ללוות אתכם!

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?