קונה רכבים לברזל

 

בשנים האחרונות יותר ויותר גופים הופכים להיות מודעים לחשיבות הקיימת בשמירה על איכות הסביבה, הדבר גם משפיע על תעשיית הרכבים. אם בעבר רכבים ישנים היו "זרוקים" בצדי הדרך ללא מפריע, כיום משרד התחבורה והמשרד לאיכות הסביבה יצאו בהנחיות הנוגעות לאותם רכבים שלא נמצאים בשימוש. עם קידום מהלכים כמו גריטת רכבים תמורת תשלום, משרדים אלו מעבירים מסר ברור והוא – הנחיצות שבפינוי רכבים משומשים למניעת המפגע הסביבתי והבטיחותי. כתוצאה מכך מכירת רכב לפירוק ברזל, הפכה להיות שגרתית.

אינכם צריכים לעשות זאת בעצמכם, בשביל זה אנחנו כאן

אם יש לכם רכב ישן שלא נמצא בשימוש ואינכם יודעים מה לעשות אתו, פנייה לחברה שקונה רכבים לברזל זו אפשרות שיכולה לחסוך לכם המון כאבי ראש והתעסקות. מעבר לכך, קניית רכב למתכות תורמת המון לאיכות הסביבה, חלקי הרכב השונים מועברים לתעשיית המחזור, בחלקם נעשה שימוש חוזר בהמון תעשיות מלבד תעשיית הרכב, כך שכולם מרוויחים.

בנוסף אתם לא צריכים לעשות שום דבר לבד מלבד להתקשר אלינו. אנו נשלח אליכם צוות מקצועי ומיומן שיגיע עד לפתח הבית, יגרור את הרכב עד למגרש ואתם אפילו תקבלו על כך תמרה כספית הוגנת במזומן. מדובר בתהליך שחוסך לכם זמן יקר, אינכם צריכים לתקן את הרכב או לשלם את הוצאות האחזקה שלו, לחפש מי יקנה אותו, או להשקיע אילו שהם מאמצים כלל.

מה היתרונות של שירות קניית רכב לברזל?

השירות של קניית רכב לברזל מציע המון יתרונות, יתרונות שמשותפים גם לכם המוכרים, גם לנו הקונים וגם לציבור באופן כללי. רכבים לא שמישים מהווים מפגע בטיחותי וסביבתי, ויש לטפל בהם במהרה. קצב תחלופת הרכבים מאוד מהיר, ישנם המון רכבים חדשים והרכבים הישנים נדחקים לצדי הכביש, צוברים קנסות, דורשים יותר טיפולים, אינם עומדים בתקנים חדשים ואחזקתם הופכת לפחות משתלמת בעליל.

חברה שקונה רכב לברזל מספקת פתרון קל ופשוט לאותם רכבים, תורמת לאיכות הסביבה, מיישרת קו עם הקדמה והחדשנית, חוסכת מאמצים לבעלי אותם הרכבים ומרחיקה רכבים שאינם בטיחותיים מהכביש.

כיצד משתמשים בחלקי הרכב השונים?

לאחר מכירת הרכב, חלקי רכב תקינים נמכרים לתעשיית הרכב כחלקי חילוף. אחר כך הרכב עובר למגרש שם דוחסים אותו כדי להעביר את השלדה למפעל מחזור מתכות. במפעל מחזור מתכות ממחזרים את הברזל ומוכרים אותו לתעשיות שונות, מכיוון שבחלקי הברזל ניתן להשתמש עבור מגוון רחב של צרכים.

הגיע הזמן להיפטר מהרכב הישן

רכבים ישנים דורשים חידוש רישוי, טסט ולפעמים שני טסטים לאורך השנה, תשלומי אגרה, ביטוח וגם טיפולים ותיקונים בתדירות הרבה יותר גבוהה. מעבר לכך הערך שלהם יורד וממשיך לרדת מדי שנה: כל שנה שהם נשארים אצלכם מורידה מערכם ומקטינה את הסיכוי למכור אותם או בכלל למצוא קונים פוטנציאליים שיביעו עניין.

מבין מכלול הפתרונות שאנו מספקים לבעלי רכבים, שלמה ביל קונה רכבים לברזל. אנו מבינים את הקושי הקיים באחזקת רכבים ישנים ולכן מציעים לכם שירות מעולה, אדיב, יעיל ומשתלם. לפרטים נוספים צרו אתנו קשר ותיהנו מפתרון מיידי ומהיר לרכב הישן שלכם.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?