שירותי דרך

שירותי דרך זהו מערך שלם של שירותים שאנו בחברת שלמה ביל מספקים, מה שיכול לעזור לכם כאשר יש לכם תקלה ברכב שאינה מאפשרת לכם לנסוע למוסך שלכם.

בין אם הרכב נתקע בצד הדרך, בין אם בעבודה ובין אם בחניה של הבית שלכם, שירותי דרך יכולים לעזור לכם בדרכים שונות החל בהחלפת פנצ'ר בגלגל, דרך התנעת מצבר ששבק ועד גרירת הרכב למוסך לתיקון.

יש לכם שתי אפשרויות עיקריות:

אם אתם רוצים ליהנות משירותי דרך מקצועיים תוכלו להוסיף כיסוי לפוליסת הביטוח של הרכב שלכם או להזמין את השירות בהתאם לצורך מחברה מקצועית המעניקה שירותים מתקדמים בתחום.

לכל אפשרות יש יתרונות וחסרונות, כמו גם מחירים שונים, אך שתי האפשרויות מציעות לכם הצלה של ממש והמון שקט נפשי במקרי חירום.

כיצד שירותי דרך מטעם חברה מקצועית יכולים לעזור?

למרות שרובנו משלמים על פוליסת ביטוח, הפוליסה שלנו מוגבלת יחסית. כך למשל אם תתקעו עם הרכב פעמיים רצוף בטווח זמן קצר, סביר להניח שלא תוכלו לנצל את הפוליסה שוב. אז תזדקק לשירותיה של חברה מקצועית. כמו כן לא כל פוליסה תכלול מעטפת שלמה של שירותים, כך שיכולים להיות שירותי דרך שהיא לא מספקת, מה שלא נותן לכם מענה אמיתי בזמנים מסוימים.

בדיוק לשם כך אנחנו כאן, זמינים עבורכם 24/7 ומספקים שירותי דרך בפריסה ארצית. אנו נוכל לחלץ אתכם מכל צרה בהקדם האפשרי, לספק לכם שפע של פתרונות ועיקר, מענה מקצועי ושירות זמין ומידי סביב השעון.

מה כלול בשירות?

תחת קטגוריית שירותי דרך נכללות פעולות מסוגים שונים אשר יכולות להחזיר את הרכב שלכם לכביש במקרה שהוא נתקע. בין השירותים הקיימים:

  • שירותי גרירה במידה ולרכב שלכם יש תקלה מכנית שמונעת מכם לנהוג בו.
  • שירותי מנעולן – במידה ונתקעתם מחוץ למכונית, תוכלו להיעזר בשירותי דרך.
  • אספקת דלק – אם נתקעתם ללא דלק, או תחנת דלק בקרבתכם.
  • החלפת מצבר – במקרה שהמצבר נגמר והרכב לא מתניע.
  • החלפת גלגל – במידה ויש פנצ'ר ניתן להחליף לגלגל הרזרבי.

ובשורה התחתונה – שירותי דרך מעניקים לכם המון שקט נפשי, ומבטיחים שלא תישארו לבד אם המכונית שלכם נתקעה באופן בלתי צפוי, או שיש בעיה שמונעת מכם לנסוע ולהגיע בשקט אל היעד.

כמה זה יעלה לנו?

המחיר של שירותי דרך משתנה בהתאם לתכנית שבחרתם. כאשר אתם כוללים את השירות בפוליסת הביטוח שלכם, התשלום יהיה חודשי. אך עליכם לבדוק מהו כולל. לכל פוליסת ביטוח יש את התנאים שלה, ועליכם לדעת בדיוק מה הפוליסה שלכם מציעה. כמו כן תוכלו לשכור את השירות דרך החברה, ואז לשלם תשלום חד פעמי רק עבור השירות שרכשתם.

במסגרת הפוליסה תהיו זכאים להזמין את החברה למספר פעמים מוגבל לאורך השנה, בעוד שהזמנת שירות ישירות מהחברה אינו מוגבל והמחיר משתנה בהתאם לפרמטרים שונים כמו למשל סוג השירות, המרחק מהיעד, הזמן שבו השירות הוזמן ועוד. כמו כן צוות החברה יהיה הרבה יותר זמין, ויוכל לספק לכם שירות יותר מהיר, כך שלא תצטרכו לחכות שעות על גבי שעות עד שיגיע אליכם הגרר.

נתקעתם בצד הדרך מכל סיבה שהיא? הרכב שלכם לא מתניע? בשביל זה אנחנו כאן. אנו נספק לכם מענה מידי במקרה של תקלות ברכב ובמצבי חירום במהלך הנסיעה. צרו אתנו קשר בכל שעה ונגיע לחלץ אתכם באופן מידי!

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?