שירותי דרך

אודות שירותי דרך 

שירותי דרך בדרך כלל מיועדים במצב אשר אנו יוצאים לנסיעה שגרתית עם רכבנו, והוא מחליט לשבוק לחיים או לעשות בעיות בהמשך נסיעה בטוחה. כמו כן שירותי דרך הם מדרך כלל אינם מתעסקים במתן שירות במצבים של תאונות. ישנם מצבים כאמור לחברת הביטוח שלנו יש מתן לשירותי רכב, והוא כולל בדמי הביטוח ששילמנו. כאשר אנו נמצאים תחת לחץ או במצב מזג אויר סוער נחסכים דאגות רבות באיתור חברת גרירה או תיקון מקומי שיכול לעזור לנו בהמשך הנסיעה, החברה שולחת אלינו אדם המתמצא במצבים כאלה, למשל: החלפת גלגל, גם במקרה שאין לי גלגל רזרבי וכו'. גם במקרה שאין לחברת הביטוח שלנו שירות כזה, יש חברות המתמחות במיוחד במקרים בהם נקלעתם לצרה במקום כלשהו עם רכבכם.

רכבים לפירוק לאחר תאונה

כדאיות בשימוש שירותי דרך

במקרים שקיימים בחברת הביטוח שלנו שירותי דרך, חשוב לבדוק את עלותם, ולברר אם העניין אכן משתלם כלכלית. בדרך כלל משלמים תשלום סמלי ואין הגבלה בכמות הפעמים שנזדקק לשירות זה.  כמו כן כזה נוגע לגרירה עדיף לזמן את שירותי הדרך של חברת הביטוח כי לכל תקלה שתהייה זוהי תחת אחריותם של חברת הביטוח.

אם  הנכם מעוניינים לזמן את חברת שירותי הדרך של חברת הביטוח למרות שאינכם מנויים לשירות זה החברה תזמן לכם את השירות ובסופו של יום על פי החלטת החברה, יגובה התשלום ממכם.

כאשר מדובר בשירותי דרך, ישנם שני אלמנטים חשובים לכם הצרכנים בעת שתבקשו להשתמש בשירות. האחד, כי השירות יהיה זמין בכל עת של היממה, שכן אין לדעת מתי יפול עליכם האסון. השני, כי שירותי הדרך יגיעו במהירות האפשרית אל זירת האירוע. פעמים רבות לוקח לשירותי הדרך זמן רב להגיע. הדבר תלוי משתנים רבים, כמו נקודת הציון בו הרכב נתקע, מספר הרכבים הזמינים בחברה ועוד. לכן חשוב לברר מידע עד כמה שניתן אודות פרטים אלו, ולא רק את המחיר אותו תצטרכו לשלם בעבור השירות.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?